ARGES LUX-MEDIC PRODUCENT WYROBÓW MEDYCZNYCH

„Solidny, modny i wygodny” – tak najkrócej można scharakteryzować każdy produkt opuszczający nasz zakład i tak mówią o nim nasi klienci.

Firma „ARGES” powstała w 1993 roku i od początku swego istnienia na pierwszym miejscu stawia wysoką jakość wytwarzanych produktów, o czym świadczą wyróżnienia którymi jesteśmy regularnie nagradzani. Nasza firma została nominowana do Teraz Polska oraz otrzymała tytuł Przedsiębiorstwa Na Medal 2009.

Naszym osiągnięciem jest przyznana przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji prestiżowa nagroda Jakość Roku ZŁOTO 2011. Firma „ARGES” uzyskała ogólnopolskie godło LAUR KONSUMENTA 2010 – ODKRYCIE ROKU 2010 przyznaną przez konsumentów, za najwyżej cenione przez nich produkty, które w szczególny sposób zwróciły na siebie uwagę. Wartość godła Laur Konsumenta jest dla nas bardzo znacząca, gdyż obecnie jest to największy program konsumencki w kraju, a zaufanie klientów do marki to najwyższe wyróżnienie, jakie może dostać firma i jej produkt. Zostaliśmy również wyróżnieni przez Kapitułę Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej Perłowym Certyfikatem Polish Produkt w kategorii Firma Roku 2010.

Eksportujemy towary do wielu krajów UE m.in.: Niemcy, Czechy, Słowacja, Węgry, Litwa, Austria.

Jesteśmy fachowcami i profesjonalistami w tym co robimy. Nadrzędnym celem naszej działalności jest zadowolenie wszystkich naszych klientów.

 

Skarpetki terapeutyczne o specjalnej konstrukcji (bezuciskowe) noszone na stopach i podudziu pacjenta w celu zamierzonego utrzymania stóp w zdrowiu. Skarpetki są o właściwościach bakteriostatycznych, przeciwpotliwych, wykonane z przędzy z udziałem elastanu i przędzy Prolen Siltex zawierającej jony srebra. Zawarte w przędzy jony srebra minimalizują rozwój mikroorganizmów w wyrobie i tym samym ograniczają ich wzrost na skórze. Zapewniają długotrwałe działanie bakteriostatyczne. Specjalna konstrukcja skarpetek terapeutycznych zapewnia bezuciskowe przyleganie ich do stóp i podudzia użytkownika. zapewniając swobodny przepływ krwi i w naczyniach żylnych i tętniczych zapobiegając tym samym powstawaniu obrzęków. Czubki nad palcami łączone są szwem płaskim, który zapobiega otarciom oraz podrażnieniom skóry w tej części stopy.

ocena kliniczna skarpet medycznych – plik do pobrania

 

WYSTAWY

Regularnie bierzemy udział w targach organizowanych na terenie całego kraju.

„TERAZ POLSKA”

 

 

„DIABETICA EXPO 2017”

Nagrody